3 produkty, které potěší všechny maminky

Doba čtení: 2 min.

Svátek matek se blíží! Udělejte radost té své a kupte jí něco, co jí udělá zaručeně radost. Třeba jeden z těchto tří pečujících produktů.

Thermal Protection Spray

Multifunkční ochranný sprej chrání vlasy před poškozením při úpravě teplem s účinností do 230°C. Vytváří na vlasech  ochrannou vrstvu, jež je chrání před poškozením během kulmování či žehlení. Uhlazuje  a hydratuje vlasy a zároveň jim dodává neuvěřitelný lesk. Tento výrobek také redukuje blednutí chemické barvy při mytí. Koupíte TADY.

Lift & Repair Absolute Tightening Serum

Sérum s ultra-vysokou koncentrací aktivních látek opravuje pleť v jejích základech tak, aby fungovala, jako v mládí. Působí tak okamžitě a dlouhodobě proti vráskám. Zároveň pleť zpevňuje, vypíná a intenzivně liftuje její kontury. Sérum je vhodné pro pleť, která potřebuje korigovat známky stárnutí a potřebuje liftingový efekt – cca od 35 let. Koupíte TADY

 

Restructuring Bond Repair Masque

Hluboce obnovující maska vyživuje a posiluje, zlepšuje zvladatelnost a zanechává vlasy jemné a zářivé. Je vhodná pro rovné, vlnité i kudrnaté se sklony k lámavosti. Bohaté složení pomáhá zacelit polámané vlasy a obnovit jejich nejzdravější vzhled i pocit. Vlasy jsou plné, zářivé a zdravé. Perfektní zakončení každotýdenní péče o poškozené, křehké vlasy. Koupíte TADY.