Krása v jednoduchosti

Žádná kosmetika jí nevyhovovala, tak si vytvořila vlastní. Linda Rodin, vyhlášená módní stylistka a bývalá modelka, mixovala esenciální oleje tak dlouho, dokud nevznikl ten správný produkt. Olio Lusso, olej plný vitamínů, minerálů a antioxidantů. Značka navíc nabízí balzámy na rty, rtěnky, tužky na rty, krémy a parfémy.

 

Největší výhodou olejů je jejich multifunkčnost. Už nebudete potřebovat žádná séra ani několik krémů, stačí vám pouze jeden olejíček, který se o všechno postará. Absolutní hvězdou je luxusní pleťový olej Olio Lusso. Dokonalá směs 11 esenciálních olejů, které mají blahodárné účinky na pokožku. Olej okamžitě vaši pleť rozzáří a hydratuje. Po odlíčení naneste pouze pár kapek na obličej a krk. Tahle lahvička plně nahradí denní, noční i oční krém. Okamžitě se vstřebá a nezanechá nepříjemný mastný film. Pokožka bude vyživená a jemná.

„Používám pouze Olio Lusso a tmavě růžovou rtěnku. Nepotřebuji nic dalšího.“

Poté, co Linda testovala olej na malé skupince přátel včetně vizážistů, modelek a celebrit, se jeho sláva začala šířit a oblíbili si ho fashion i beauty nadšenci. Na základě takového úspěchu Linda vytvořila i tělový olej. Dnes jsou v nabídce značky oleje na vlasy, rtěnky, balzámy, tužky, krémy, svíčky, mýdla, čisticí pudr a parfémy. Oleje jsou k dostaní levandulové, jasmínové a pomerančové.