Osobnost Bomtonu: Hana Vinařská

Mohla být zdravotní sestřičkou, ale už několik let se stará o pleť našich zákazníků. Kosmetička Hanka Vinařská má ráda práci s lidmi a je skvělou součástí našho týmu.

Vystudovala jsem střední zdravotní školu, obor dětská sestra. Potom roční nástavbové studium na Škole životního stylu, obor kosmetika a vizáž. Mám za sebou už spousty školení, třeba o kosmetice La Prairie a Esthederm nebo školení práce s přístroji. Byla jsem na školeních i v zahraničí, například v Barceloně, Bologni nebo Curychu.

Kdybych nebyla kosmetičkou, bavilo by mě být psycholožkou nebo psychiatričkou.

Svoji práci mám ráda, protože pracuji s lidmi. Spousta mých klientů se stala součástí mého života a mými přáteli. Lidmi, kteří už léta ovlivňují a obohacují můj život.

Mám ráda lidi, společnost, zábavu, pravdu, dobré konce, ohleduplnost, galantnost, čokoládu, cestování a miluji svou rodinu.

Nejlepší dovolená je ta s mými blízkými.

Volný čas trávím aktivně – kolo, turistika, cestování, tanec, lyžování, kino, divadlo, koncerty… A když je to s rodinou či přáteli, tak je to nejlepší.

Chtěla bych se podívat skoro všude, kde jsem ještě nebyla. Láká mě Amerika, hlavně národní parky, ale chtěla bych vidět i New York, San Francisko… Ráda bych se podívala i do Japonska a na Nový Zéland.

Oblíbený parfém: Ráda objevuji nové vůně, ale nejvíc mě baví Love od Chloe a Chanel – Coco Mademoiselle.

Oblíbený kosmetický produkt: Extract of Skin Caviar. Zachrání všechny nedostatky pleti.