Perfektní relax? Masáže v Bomton studiích

Doba čtení: 3 min.

Žijeme v nelehké době a naše zdraví by teď mělo být absolutní prioritou. Nejen to fyzické, ale důležitá je i duševní pohoda. V nabídce Bomton studií najdete kromě jiného i perfektní masáže, díky kterým budete dokonale odpočatí a zklidnění. Vybírat můžete z několika možností.

 

DEEP REGENERATION

Tato masáž je dokonalou regenerací pro všechny, kteří mají dlouhodobé fyzické potíže nebo nepříjemné bolesti konkrétní části těla. Využíváme intenzivní techniky a zaměřujeme se na problematické oblasti pomocí unikátní masážní emulze. Procedura Deep Regeneration dokáže uvolnit od fyzického stresu formou efektivní hloubkové masáže.

CALM DOWN

Jemná relaxační masáž celého těla je vytvořená každému klientovi na míru. Nejprve si vyberete kombinaci olejů, které vás dokonale vystihují. Oleje a jemné doteky masérky následně uvolní nahromaděný stres. Účinky masáže Calm Down jsou dlouhodobé a pocit čisté mysli a znovuzrozeného těla ucítíte ještě několik dní po proceduře.

HONEY DETOX

Pokud máte pocit, že potřebujete komplexní detox organismu, načerpejte novou energii z tohoto výjimečného přírodního zázraku. Mezi blahodárné účinky medu patří posílení imunity, podpora trávení a funguje také jako přírodní antibiotikum. Med naše tělo detoxikuje a zbavuje následků civilizačních chorob, jako je stres, bolesti hlavy, nedostatek pohybu nebo střevní poruchy.

REBORN BY BOMTON

Představte si, že se už v prvních minutách masáže Reborn by Bomton odpoutáte od poletujících myšlenek. Nechte se hýčkat na jedinečné masáži, kterou jsme ladili k dokonalosti posledních 25 let. Na začátku se zrodila myšlenka vytvořit unikátní salon krásy a vždycky jsme věřili, že jasná mysl a velké sny nás dovedou až do cíle. O totéž se snažíme i při této masáži. A tak teď díky našim masérům a speciálnímu oleji z tajných ingrediencí můžete získat sílu vybudovat to, po čem už dlouho toužíte.

MINT FOOT MASSAGE

Masáž pro těžké a unavené nohy vám dodá novou energii. Příjemné doteky masérky a olej z divoké máty vaše lýtka a plosky dokonale osvěží. Je to ideální regenerace po dlouhém dni stráveném na nohou.

 

Na masáže se můžete objednat již teď na telefonním čísle +420 775 791 063. Budeme se na vás těšit opět od 25. března.