Spojte letní sestřih s něčím užitečným. Darujte vlasy

Poskytnout pomoc lidem v těžkých životních situacích můžete mnoha způsoby. Díky nadačním fondům jako je Daruj vlasy nebo Šance onkoláčkům můžete podpořit pacienty, kteří vlivem těžkého onemocnění a vedlejších účinků léčby přišli o své kadeře.

Nadační fondy se snaží těmto lidem, kteří ztratili vlasy ať už vlivem onkologické léčby nebo vlivem psychické či kožní choroby, pomoct získat paruku na míru zcela zdarma. Chtějí jim tak alespoň trochu podat pomocnou ruku v této těžké životní situaci.  

Pokud se vám tato forma pomoci zalíbila, můžete se zapojit i vy. Pomoci může opravdu každý vlásek. Co takhle spojit tuto užitečnou věc s příjemným letním sestřihem? Není problém, aby vám kadeřnice vlasy ustřihla, a vy je poté zaslali nadačnímu fondu.

Ideální dar je délka vlasů nad 35 cm. Pomohou ale vlasy v jakékoli délce, tedy i kratší (20, 30 cm). Nadace využijí i vlasy barvené, melírované i například vlasy s šedinami. Zkuste to a uvidíte, že se vám bude na světě lépe dýchat – lehčí hlava a lepší pocit.